Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli jednak ciemnogród.
Dalej niech sie bawią w miasto:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej mieszka kupa kato-oszołomów! Aż mi wstyd,że jestem mieszkanką lubelskiego. Poglądy żywcem ze średniowiecza.Może zacznijcie budować stosy,nawiedzeni umysłowo niepełnosprawni mieszkańcy ciemnogrodu.
Ooo wielce oświecona paniusia. Jeżeli ci wstyd tu mieszkać to droga wolna...i krzyżyk na drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, a  nawet gej, tak jak Jezus do którego się modlisz.
...Skąd wy się debile bierzecie? Pewnie szambo gdzieś wylało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł dotyczy mnie i mojej narzeczonej. Pod koniec grudnia skontaktowaliśmy sie telefonicznie z USC w Łęcznej z pytaniem czy 28.02.2015 udzielane są śluby cywilne. Usłyszeliśmy, że w tym dniu śluby nie są udzielane, urząd jest zamknięty a poza tym jest post. Nie przywiązywaliśmy do tej odpowiedzi wiekszej wagi tylko zglosilismy sie do USC w Lublinie gdzie bez problemu zapusalismy sie na termin, który nas interesował. I tak wyglądała cała historia.
i co teraz panowie i paniusie z urzędu? Łyso Wam? Dalej będziecie wpierać ciemnotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale przecież ślub można mieć w każdym urzędzie. Jaki jest problem, zarobi inna gmina. Burza w szklance wody.   Ja w sobotę nie mogłem odebrać dowodu osobistego, ani 7 ani 14 lutego. Proszę to nagłośnić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu głośno było o finansowaniu usc przez rząd a w zasadzie o niedofinasowaniu. Któryś prezydent czy burmistrz ograniczył godziny pracy do dwóch godzin dziennie bo na tyle dostawał od wojewody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo wielce oświecona paniusia. Jeżeli ci wstyd tu mieszkać to droga wolna...i krzyżyk na drogę.
 
Ooo wielce oświecona paniusia. Jeżeli ci wstyd tu mieszkać to droga wolna...i krzyżyk na drogę.
i gówno w rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu głośno było o finansowaniu usc przez rząd a w zasadzie o niedofinasowaniu. Któryś prezydent czy burmistrz ograniczył godziny pracy do dwóch godzin dziennie bo na tyle dostawał od wojewody.
I tu pewnie pies pogrzebany. W mniejszych miastach nikt nie robi ślubów w każdą sobotę i trudno się dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł dotyczy mnie i mojej narzeczonej. Pod koniec grudnia skontaktowaliśmy sie telefonicznie z USC w Łęcznej z pytaniem czy 28.02.2015 udzielane są śluby cywilne. Usłyszeliśmy, że w tym dniu śluby nie są udzielane, urząd jest zamknięty a poza tym jest post. Nie przywiązywaliśmy do tej odpowiedzi wiekszej wagi tylko zglosilismy sie do USC w Lublinie gdzie bez problemu zapusalismy sie na termin, który nas interesował. I tak wyglądała cała historia.
Czy Urząd Miejski skomentuje tą informację czy dalej będzie ogłupiał społeczeństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ Usłyszeliśmy, że w tym dniu śluby nie są udzielane, urząd jest zamknięty a poza tym jest post. Nie przywiązywaliśmy do tej odpowiedzi wiekszej wagi .........
Zanim rzuca się na kogoś publiczne oskarżenia o ciemnotę może przywiązać do tego troszkę większą wagę? Może trzeba było dowiedzieć się co z tym postem i zadać pytanie, czy w poście śluby cywilne w Łęcznej nie są udzielane?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ Usłyszeliśmy, że w tym dniu śluby nie są udzielane, urząd jest zamknięty a poza tym jest post. Nie przywiązywaliśmy do tej odpowiedzi wiekszej wagi .........
Zanim rzuca się na kogoś publiczne oskarżenia o ciemnotę może przywiązać do tego troszkę większą wagę? Może trzeba było dowiedzieć się co z tym postem i zadać pytanie, czy w poście śluby cywilne w Łęcznej nie są udzielane?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś Siegieda chce za wszelką cenę zaistnieć medialnie, bo ma nadzieję, że będzie taki sławny, jak ten z tv. Puścił bąka i wy ludzie to łykacie? Łykacie śmierdzące bąki? Bleee... Używajcie rozumu, ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim rzuca się na kogoś publiczne oskarżenia o ciemnotę może przywiązać do tego troszkę większą wagę? Może trzeba było dowiedzieć się co z tym postem i zadać pytanie, czy w poście śluby cywilne w Łęcznej nie są udzielane?
  Ale nikogo nie oskarżyliśmy o ciemnotę. Właśnie to napisałem, ze nie przejęliśmy się zbytnio informacją braku ślubów w poście, bo nie było dla nas najważniejsze "targować" się z Urzędem tylko po prostu chcieliśmy mieć załatwiony temat naszego ślubu. Znajomi pytali się nas dlaczego ślub nie w Łęcznej a w Lublinie, i opowiadaliśmy im jak było. I sprawa jakoś trafiła do lle24.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nikogo nie oskarżyliśmy o ciemnotę. Właśnie to napisałem, ze nie przejęliśmy się zbytnio informacją ........
Wystarczyło żeby Siegieda przed rzucaniem publicznych oskarżeń zażądał od Urzędu wyjaśnień. Ale on uważa, że określenie subiektywny pozwala mu bezkarnie kłamać i manipulować. Taki typ. :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież zarządzał, zadzwonił i zapytał. Dostał odpowiedź że w tym dniu ślubów nie udzielają. Jest o tym na blogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam kilku Siegiedów nigdy nie trafiłem na tego GENIUSZA, chyba szkoda ale nie mnie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież zarządzał, zadzwonił i zapytał. Dostał odpowiedź że w tym dniu ślubów nie udzielają. Jest o tym na blogu.
  Na blogu to była informacja, że w lutym nie można wziąć ślubu. Było ich 6.   Zwykły pieniacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł dotyczy mnie i mojej narzeczonej. Pod koniec grudnia skontaktowaliśmy sie telefonicznie z USC w Łęcznej z pytaniem czy 28.02.2015 udzielane są śluby cywilne. Usłyszeliśmy, że w tym dniu śluby nie są udzielane, urząd jest zamknięty a poza tym jest post. Nie przywiązywaliśmy do tej odpowiedzi wiekszej wagi tylko zglosilismy sie do USC w Lublinie gdzie bez problemu zapusalismy sie na termin, który nas interesował. I tak wyglądała cała historia.
wyszło szydło z worka, czy urząd przeprosi blogera? Pod usc w Lublinie na noworzeńców powinien czekać urzednik z Łęcznej z kwiatami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(...) za udzielenie nawet jednego, półgodzinnego ślubu w sobotę, urzędnikowi trzeba dać cały wolny dzień(...)" też tak chcę, przyjść na pół godziny w sobotę, odebrać cały dzień... Ja za 1 nadgodzinę odbieram 1 godzinę pracy. I za pół godziny pracy w sobotę w mojej opinii taki urzędas ma prawo odebrać maksymalnie godzinę; pół godziny za pracę, kolejne pół za dojazd. ALE NIE CAŁY DZIEŃ, KTO TO WYMŚLIŁ?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez urazy, ale ten cały bloger to lekko mówiąc deb*l. Nie udzielają w jedną sobotę 28, a dokładnie wiem, bo dzwoniłam pare miesięcy temu, odebrała miła Pani przestawiła mi sytuację i zaproponowała pierwszą sobotę marca, lub 21 lutego. Przecież nie każdy urząd otwarty jest w każdą sobotę, wszyscy mają prawo do odpoczynku od pracy...A tego całego 'blogera' niech drzwi ścisną, nauczył się polaczek z  niczego robić aferę, a potem się dziwią, że w dużych miastach uważają Lubelszczyznę za część Ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...